گالری

نشست نقد و بررسی فیلم مستند«قوی‌دل»

نشست نقد و بررسی فیلم مستند«قوی‌دل» شامگاه سه شنبه 29 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی فراهانی صدر کارگردان، سعید الهی تهیه‌کننده و حامد شکیبانیا منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

رونمایی فیلم سینمایی «عصب کشی»

مراسم  رونمایی فیلم «عصب کشی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی امیر توده‌روستا شامگاه یک شنبه 27 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر و بازیگران  فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «همسایه شما، زهره»

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «همسایه شما، زهره» شامگاه شنبه 26 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی درخشنده کارگردان، رویا افشار بازیگر، رضا صائمی منتقد سینما و با اجرای علی زادمهر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «به عبارتی» با حضور سازندگان اثر

نشست نقد و بررسی  فیلم  سینمایی «به عبارتی» به کارگردانی محمد مهدی کتیراچی و تهیه کنندگی امیر فکری  با حضور سازندگان اثر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم‌ سینمایی «روز مات»

نشست نقد و بررسی فیلم‌ سینمایی «روز مات» شامگاه یکشنبه 20 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور محمود نوری کارگردان، محسن علی‌اکبری تهیه کننده و محمود گبرلو کارشناس و منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی بسته فیلم کوتاه سیمرغ

آیین افتتاحیه مجموعه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» با حضور عوامل، بازیگران فیلم‌های کوتاه این مجموعه و جمعی از هنرمندان و کارگردانان سینما شامگاه شنبه ۱۹ خرداد ماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280