چند رسانه ای

رونمایی فیلم «عصب کشی» باهمکاری گروهی کودکان

مراسم رونمایی فیلم «عصب کشی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی امیر توده‌روستا شب گذشته (27 خرداد) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر و بازیگران فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم«همسایه شما، زهره»

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «همسایه شما، زهره» شامگاه شنبه 26 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی درخشنده کارگردان، رویا افشار بازیگر، رضا صائمی منتقد سینما و با اجرای علی زادمهر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم روز مات

نشست نقد و بررسی فیلم‌ سینمایی «روز مات» شامگاه یکشنبه 20 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور محمود نوری کارگردان، محسن علی‌اکبری تهیه کننده و محمود گبرلو کارشناس و منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.نسخه کامل این نشست بزودی منتشر می شود.

هنرو تجربه حامی اکران فیلمهای کوتاه است

در بسته فیلم کوتاه "سیمرغ" فیلمهای کوتاه ارفاق به کارگردانی رضا نجاتی ،شریف به کارگردانی محمد علیزاده فرد ،دابر به کارگردانی سعید نجاتی ،برنو به کارگردانی محمد ثریا به نمایش در می آید.

رونمایی از تیزر رسمی بسته فیلم کوتاه اتاق فرار

بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار» با ۵ فیلم کوتاه از ۵ کارگردان که در حال اکران در ۱۱ شهر و ۸ سینما در تهران است، یک پیشنهاد ویژه برای نوروز ۱۴۰۳ خواهد بود.

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است»

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و نویسندگی آرش عباسی منتشر شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280