گالری

مراسم رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی «آه سرد»

مراسم رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید صدیق و تهیه‌کنندگی رضا محقق شب گذشته(نهم مهرماه) در گروه سینمایی هنر و تجربه برگزار شد.

نشست نقد و بررسی مقیمان ناکجا

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی مقیمان ناکجا به کارگردانی و تهیه کنندگی شهاب حسینی شب گذشته دوشنبه سوم مهر ماه با حضور شهاب حسینی سانزده اثر و منوچهر اکبر لو منتقد و پژوهشگر سینما و تاتر در پردیس چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی هایپاور

مراسم رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی هایپاور به کارگردانی هادی محمدپور، شامگاه 27 شهریور با حضور کارگردان ،تهیه کننده و جمعی از فرماندهان و امیران ارتش جمهوری اسلامی در گروه سینمایی هنر و تجربه و در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

چهارمین روز هفته فیلم هنرو تجربه در شیراز

«هفته فیلم هنر و تجربه» از چهارم تا هفتم شهریور همراه با برگزاری چهار کارگاه تخصصی با حضور احمدرضا درویش، علی روئین‌تن، سیاوش صفاریان‌پور و هاشم مرادی در شیراز برگزارشد.

سومین روز هفته فیلم هنرو تجربه در شیراز

«هفته فیلم هنر و تجربه» از چهارم تا هفتم شهریور همراه با برگزاری چهار کارگاه تخصصی با حضور احمدرضا درویش، علی روئین‌تن، سیاوش صفاریان‌پور و هاشم مرادی در شیراز برگزار می‌شود.

دومین روز هفته فیلم هنر و تجربه در شیراز

«هفته فیلم هنر و تجربه» از چهارم تا هفتم شهریور همراه با برگزاری چهار کارگاه تخصصی با حضور احمدرضا درویش، علی روئین‌تن، سیاوش صفاریان‌پور و هاشم مرادی در شیراز برگزار می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280