چند رسانه ای

رونمایی از تیزر رسمی بسته فیلم کوتاه اتاق فرار

بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار» با ۵ فیلم کوتاه از ۵ کارگردان که در حال اکران در ۱۱ شهر و ۸ سینما در تهران است، یک پیشنهاد ویژه برای نوروز ۱۴۰۳ خواهد بود.

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است»

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و نویسندگی آرش عباسی منتشر شد.

اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نویسنده مرده است»

آیین رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نویسنده مرده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و نویسندگی آرش عباسی شب گذشته (19 اسفند) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر، هنرمندان سینما و اهالی رسانه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم افتتاحیه بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار»

مراسم افتتاحیه بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار» که شامل پنج فیلم کوتاه از 5 کارگردان سینمای کوتاه است، شب گذشته، یکشنبه 20 اسفند با حضور عوامل فیلم، اهالی رسانه و چهره‌های شاخص سینمای کوتاه و بلند توسط گروه سینمایی هنرو تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب»

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب» به کارگردانی امید نیکنام و تهیه کنندگی احمد رضا مسعودی شب گذشته ۲۹ بهمن ماه توسط گروه سینمایی هنروتجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی "۵۲ هرتز"

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی "۵۲ هرتز" به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر و مخاطبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280