اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت در گروه سینمایی هنروتجربه از 12 مهر

اکران  بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت در گروه سینمایی هنروتجربه از 12 مهر
گروه سینمایی هنروتجربه، پنج فیلم کوتاه در ژانر وحشت را در قالب بسته فیلم کوتاه از روز چهارشنبه 12 مهر اکران می‌کند.

به گزارش مشاور رسانه ای ،این بسته شامل پنج فیلم کوتاه به نام های  «یه چوم یه لنگ» به کارگردانی یاسر برزگر، «تریپلکس» ساخته علی کیان ارثی، «سرسام» ساخته نوید و  وحید نامی، «آرگون» ساخته شورش وکیلی و «حیاط» به کارگردانی مصطفی سلیمانی است.
مراسم رونمایی بسته کوتاه ژانر وحشت روز چهارشنبه 12 مهر ساعت 17:30 در سالن شماره 2 پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود و در آستانه اکران این بسته  پوستر آن که توسط  سمانه  مقرری طراحی شده رونمایی و منتشر شد.

اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت از رو چهارشنبه 12 مهر هر روز  در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنرو تجربه در تهران  و روزهای چهارشنبه هر هفته در سینماهای شهرستانها آغاز می شود.


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280